Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Włamał się do sześciu samochodów, został zatrzymany

Piątek, 14 lutego 2014, 14:53
Aktualizacja: 14:56
Autor: red.
Świdnica: Włamał się do sześciu samochodów, został zatrzymany
Fot. archiwum
Przyjechał do Świdnicy na gościnne występy. W ciągu dwóch miesięcy włamał się do 6 samochodów, kradnąc z nich drobne pieniądze i przedmioty, które mógł sprzedać. Zatrzymany przez policjantów 18–latek z Wrocławia przyznał się do włamań i kradzieży.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadząc czynności dotyczące włamań do samochodów na terenie Świdnicy ustalili i zatrzymali 18 letniego mieszkańca Wrocławia.

Jak ustalili policjanci, zatrzymany wyjechał z Wrocławia po kłótni z rodzicami. Na terenie Świdnicy mieszkał altance na terenie ogródków działkowych. Trochę pracował dorywczo, ale głównym jego zajęciem na terenie Świdnicy okazały się włamania do samochodów i kradzieże pozostawionych tam przedmiotów. Na przełomie października i listopada 2013 roku wybijając szyby w 6 samochodach osobowych skradł z nich torbę z narzędziami, którą sprzedał za 50 złotych przygodnie napotkanemu mężczyźnie. W dwóch przypadkach włamał się do taksówek, z których dokonał kradzieży pozostawionego w nich bilonu.

Do wszystkich samochodów dostawał się w ten sam sposób wybijając szybę kamieniem. Straty jakie ponieśli właściciele pojazdów wyniosły ogółem blisko 3 tysiące złotych. Zatrzymany 18-latek przyznał się do wszystkich włamań i kradzieży. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group