Czwartek, 18 lipca
Imieniny: Kamila, Karoliny, Szymona
Czytających: 946
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

gmina Dobromierz: Wójt Jerzy Ulbin z absolutorium

Niedziela, 23 czerwca 2024, 7:05
Aktualizacja: 12:05
Autor: red
gmina Dobromierz: Wójt Jerzy Ulbin z absolutorium
Fot. UG Dobromierz
Podczas wtorkowej sesji Rady Gminy Dobromierz radni przyjęli raport o stanie gminy oraz udzielili wójtowi Jerzemu Ulbinowi wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu gminy za 2023 rok. Sprawozdanie finansowe i z wykonania budżetu wraz z informacją o stanie mienia gminy zostało pozytywnie zaopiniowane przez komisje rady i Regionalną Izbę Obrachunkową.

Wójt Jerzy Ulbin podziękował za współpracę pracownikom urzędu, radnym gminy, radnym powiatowym, sołtysom, radom sołeckim, organizacjom pozarządowym, firmom i mieszkańcom. Jak podkreślił, absolutorium z tytułu wykonania budżetu udzielane jest wójtowi, ale jest to efekt pracy wielu osób mających na celu rozwój gminy.

Podczas sesji radni wprowadzili również zmiany w tegorocznym budżecie oraz w wieloletniej prognozie finansowej, a także przyjęli ,,Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego” – dokument strategiczny, którego celem jest wypracowanie działań w obszarze transportu na terenie Wałbrzyskiego Obszaru Funkcjonalnego, służących poprawie mobilności jego mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group