Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Wójt podziękował sołtysom

Środa, 16 stycznia 2019, 11:23
Autor: red
Gmina Marcinowice: Wójt podziękował sołtysom
Fot. UG Marcinowice
Ostatnia narada wójta gminy Marcinowice z sołtysami w sołeckiej kadencji 2015–2019, odbyła się 11 stycznia 2019 r. w sali narad Urzędu Gminy w Marcinowicach.

Podczas narady wójt gminy Marcinowice Stanisław Leń podsumował mijającą kadencje sołtysów, podziękował wszystkim sołtysom za dotychczasową pracę na rzecz swoich miejscowości oraz docenił ich trud i to szczególne powołanie.

Podziękowania w imieniu rady wyraził również przewodniczący Rady Gminy Marcinowice Artur Fiołek, zachęcał do bezpośredniego kontaktu oraz zapewnił, iż każdy radny jest gotowy do współpracy.

Wójt podjął również tematy bieżące, przypomniał o zasadzie finansowania Funduszu Sołeckiego i wymianie kuchenek gazowych w niektórych świetlicach, poprosił również, aby mieć na uwadze temat monitoringu miejscowości.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Marcinowicach Dawid Sobczyk podziękował sołectwom zaangażowanym w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poinformował o zasadach organizacji imprez plenerowych oraz o trwających spotkaniach karnawałowych i zabawach dla dzieci. Podziękował również za dotychczasową współpracę.

Sołtysi otrzymali także szczegółowe informacje o zarządzonych na przełomie stycznia i lutego br. wyborach na sołtysa i radę sołecką.

Na zakończenie narady wójt Stanisław Leń wręczył sołtysom przygotowane na tę okazję podziękowania.

- Te szlachetne cechy, które istnieją w Was, jako ludziach i działania na rzecz lokalnej społeczności są wartością godną naśladowania. W imieniu mieszkańców dziękuję. – dodał na zakończenie wójt Stanisław Leń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group