Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wolontariusze ze świata z wizytą w Zastrużu

Środa, 27 stycznia 2016, 8:52
Aktualizacja: 11:26
Autor: opr.red.
Region: Wolontariusze ze świata z wizytą w Zastrużu
Fot. www.um.zarow.pl
Po raz piąty już Szkołę Podstawową im. Astrid Lindgren w Zastrużu odwiedzili wolontariusze z odległych krajów świata. Tym razem, z wizytą do społeczności szkolnej przyjechali studenci z Kirgistanu, Malezji, Brazylii oraz Turcji. To była bardzo owocna wizyta.

Dzięki zajęciom, które w szkole prowadzili studenci wolontariusze, uczniowie szkoły w Zastrużu zdobywali wiedzę na temat historii, edukacji i życia codziennego krajów swoich gości. - Studenci z odległych krajów świata pracowali z uczniami każdego dnia. I to wyłącznie w języku angielskim. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły przełamywali barierę związaną z używaniem języka obcego. Ale wizyta wolontariuszy to była nie tylko nauka języka angielskiego. Nasi goście mieli także okazję poznać polską tradycję i kulturę, uczestnicząc w organizowanym Dniu Babci i Dziadka - mówi Krystyna Wardach dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

Niebawem Szkołę Podstawową w Zastrużu znów odwiedzą wolontariusze z odległych krajów świata. Nie wiadomo jeszcze kiedy i z jakiego kontynentu, ale jedno jest pewne. Będzie to kolejna niezwykła podróż po różnych krajach i kontynentach, a dla uczniów szkoły kolejne ciekawe doświadczenie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group