Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: WOŚP – gorący Rynek w czasie 22. Finału

Piątek, 20 grudnia 2013, 16:12
Aktualizacja: 16:13
Autor: red.
Świdnica: WOŚP – gorący Rynek w czasie 22. Finału
Fot. użyczone
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opanuje świdnicki Rynek w niedzielę 12 stycznia. Atrakcje, animacje i przede wszystkim zbiórka, będzie prowadzona w całym mieście, a jej sercem będzie do godziny 16:00 Rynek. Motocykliści, strażacy, policjanci, harcerze, off–road’owcy, Muzeum Broni, miłośnicy kolei, Areszt Śledczy i świdnickie szkoły będą wspólnie kwestować w centrum miasta.

Kończy się właśnie rejestracja wolontariuszy zbierających datki do puszek – z ogromnym zainteresowaniem i odzewem spotkał się nasz apel i w Świdnicy na pewno nie zabraknie kwestujących. W dniu finału, w niedzielę 12 stycznia, w Rynku od godziny 10:00 będzie sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Miłośnicy motoryzacji będą mieli możliwość podziwiania samochodów terenowych i motocykli. Muzeum Broni zaprezentuje w Rynku część swoich eksponatów. Straż pożarna udostępni część swojego sprzętu, a miłośnicy kolei – drezynę. Policję będzie reprezentował przyjaciel dzieci Komisarz Lew, a IV Liceum Ogólnokształcące da pokaz musztry. Areszt Śledczy w Świdnicy zapewni ciepłą strawę, którą będą rozdawać świdniccy harcerze z Hufca ZHP. Ekwipunek wojskowy pokaże również ekipa rekonstrukcyjna air soft gun.

Od godziny 16:00 licytacje i atrakcje przeniosą się do Galerii Świdnickiej. Szczegóły godzinowe podamy niebawem. Od godziny 18:00 na antenie Telewizji Teletop Sudety będą trwały licytacje atrakcyjnych fantów – m.in.: lotów balonem.

Zapraszamy na strony współorganizatorów: www.sok.com.pl/22final, www.tvts.pl oraz http://www.galeria-swidnicka.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group