Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wpadka 29–latka

Sobota, 5 czerwca 2021, 9:11
Aktualizacja: 9:12
Autor: red
Świdnica: Wpadka 29–latka
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali 29–letniego kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie zapas narkotyków.

2 czerwca w godzinach wieczornych policjanci patrolujący rejon miasta Świdnica zauważyli samochód osobowy marki Peugeot. Styl jazdy kierującego mógł wskazywać, iż może kierować w stanie nietrzeźwości. Po zatrzymaniu, okazało się że 29-letni kierujący jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

Ale jak się okazało to nie jedyne co mężczyzna miał na sumieniu. Policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie susz koloru brunatno-zielonego, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli porcję tego narkotyku.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group