Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1331
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wpadł z amfetaminą

Poniedziałek, 8 marca 2021, 15:46
Autor: red
Strzegom: Wpadł z amfetaminą
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali 34–letniego kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie zapas narkotyków.

7 marca w godzinach popołudniowych policjanci patrolujący rejon miasta Strzegom zauważyli samochód osobowy marki Ford. Styl jazdy kierującego mógł wskazywać, iż może kierować w stanie nietrzeźwości. Po zatrzymaniu, okazało się że 34-letni kierujący jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

Ale jak się okazało to nie jedyne co mężczyzna miał na sumieniu….. policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie susz koloru brunatno-zielonego oraz biały proszek. Substancje poddano badaniom na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczony biały proszek to amfetamina.

Łącznie zabezpieczono ponad 30 porcji tych narkotyków.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group