Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 1030
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wpadł z narkotykami

Poniedziałek, 21 października 2019, 7:10
Aktualizacja: 14:11
Autor: red
Świdnica: Wpadł z narkotykami
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy interweniowali wobec 24–latka przechodzącego przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Nerwowe zachowanie mężczyzny podczas kontroli, wzbudziło podejrzenie policjantów. Po sprawdzeniu okazało się, że miał przy sobie narkotyki, a ponadto okazał się osoba poszukiwaną.

Tuż przed godziną 13:00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy podczas pełnienia służby na terenie miasta Świdnicy zauważyli mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Mundurowi podjęli interwencję wobec pieszego. Od początku interwencji mężczyzna nerwowo się zachowywał, czym wzbudził podejrzenia policjantów. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powody jego zachowania. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną, ponadto podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 24-latku kilka porcji suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana.

W toku dalszych czynności w trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili kolejne porcje suszu roślinnego, który po przebadaniu na testerze narkotykowym okazał się być również marihuaną. W trakcie przeszukania mieszkania ujawniono również biały proszek, który także poddano badaniom potwierdzając, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Łącznie zabezpieczono blisko 115 porcji narkotyków. O dalszym losie 24-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego zdecyduje Sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group