Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1278
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wręczali maseczki

Piątek, 3 lipca 2020, 9:51
Aktualizacja: 9:52
Autor: red
Świdnica: Wręczali maseczki
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy we współpracy z pracownikami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Świdnicy przypominali wczoraj podróżującym o konieczności stosowania się do obowiązujących przepisów podczas przemieszczania się środkami komunikacji publicznej, szczególnie w aspekcie związanym ze zwalczaniem Covid 19.

Świdniccy policjanci podjęli kolejne działania prewencyjne realizowane na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Świdnicy i we współpracy z MKP przypominali napotkanym w komunikacji zbiorowej pasażerom m.in. o obowiązku noszenia maseczek, jako jednym z istotnych aspektów w walce z pandemią koronawirusa.

Policjanci oprócz sprawdzania maseczek - sprawdzali również, czy podróżujący komunikacją publiczną stosują się do obowiązku zachowania odstępu między pasażerami. W trakcie działań nie stwierdzono naruszeń obowiązujących w tym zakresie.

Akcja miała charakter prewencyjny i każdy z pasażerów komunikacji publicznej, który w autobusie MPK spotkał wczoraj policjanta świdnickiej komendy otrzymał maseczkę ochronną. Maseczki zostały wykonane przez ZHP w Świdnicy a dokładnie przez 10 Świdnicką Drużynę Harcerską Mrówkojady.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group