Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 808
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wsparcie dla "Łazików"

Wtorek, 14 czerwca 2022, 9:53
Autor: red
Świebodzice: Wsparcie dla "Łazików"
Fot. UM Świebodzice
Koło PTTK "Świebodzickie Łaziki" to działająca z dużym powodzeniem i z wielką pasją w naszym mieście organizacja, która podejmuje wiele bardzo ciekawych inicjatyw, zrzeszająca blisko stu członków.

Organizuje systematycznie świetne wyprawy górskie, a także wyjazdy do miast, zamków, czy spływy kajakowe.
Dzięki Zarządowi Stowarzyszenia można odkryć wiele najpiękniejszych miejsc w Polsce i nie tylko, będąc pod świetną opieką. To zasługa kilku bardzo zaangażowanych osób: Prezesa Andrzeja Wiącka, oraz Wiceprezesów: Jarosława Krzana i Macieja Kwietnia.Wyjazdom towarzyszy zawsze przyjacielska, wesoła atmosfera.

W dniu 11 czerwca (sobota) w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych odbył się walny zjazd sprawozdawczo-wyborczy oddziału PTTK w Świdnicy, w którym uczestniczyły m. in. Świebodzickie Łaziki.

Podczas zjazdu miało miejsce wręczenie odznaczeń i wyróżnień członkom PTTK i osobom zaangażowanym w wspieranie podejmowanych przez Koło inicjatyw. Bardzo miłym akcentem było przekazanie podziękowań Burmistrzowi Miasta Pawłowi Ozdze za pomoc i współdziałanie. To honorowy dyplom przyznany przez Zarząd.

My również serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą współpracę i wspaniałą promocję naszego miasta. Przypomnijmy, że Świebodzickie Łaziki z każdego wyjazdu przesyłają dla mieszkańców pozdrowienia, wykonując pamiątkowe zdjęcia z symbolem naszego miasta - świebodzicką flagą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group