Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1021
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wspierają szpitale

Piątek, 4 sierpnia 2023, 11:15
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wspierają szpitale
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Pulsyksometry, ciśnieniomierze, otoskop laryngologiczny, termometry oraz wyprawki dla noworodków i ich mam – stowarzyszenie „Jaworzyńska Pozytywka” nie zwalnia tempa i kupuje sprzęt medyczny dla szpitali.

Klinika Pediatrii i Chorób Infekcyjnych we Wrocławiu oraz Oddział Ginekologiczno-Położniczy z Pododdziałem Noworodkowym w świdnickim szpitalu Latawiec otrzymały od stowarzyszenia sprzęt medyczny, który będzie przydatny w codziennym funkcjonowaniu i pomoże pacjentom. - Łącznie za kwotę 3.091,88 zł zakupiliśmy i przygotowaliśmy na wyposażenie oddziałów szpitalnych 35 sztuk sprzętu medycznego: pulsyksometry, aparaty do mierzenia ciśnienia, otoskop laryngologiczny, termometry bezdotykowe. Ale to nie wszystko!

W czwartek, 3 sierpnia na Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala „Latawiec” przekazaliśmy też 20 wyprawek dla najbardziej potrzebujących mam i ich nowo narodzonych dzieci. Rożki niemowlęce, kocyki, art. higieniczne niezbędne po porodzie i w pierwszych chwilach życia na pewno przydadzą się. Dziękujemy pracownikom szpitali za świetną komunikację w sprawie najpilniejszych potrzeb i serdeczną atmosferę. A dla Was - nasi darczyńcy – wielkie brawa. To dzięki Waszym datkom, darowiznom i wsparciu dzieje się dobro – relacjonują członkowie stowarzyszenia.

„Jaworzyńska Pozytywka” choć nieformalnie działa ponad 10 lat, formalnie jako stowarzyszenie – od 2021 r. Wspiera chore i potrzebujące dzieci, często wspierając ich marzenia. Organizowali już wizytę małych księżniczek na zamku czy spotkanie z komandosem. Działają dzięki wsparciu darczyńców, zbiórka wyprawek dla mam i ich nowo narodzonych dzieci prowadzona była w lipcu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group