Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 625
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wspominamy tych, którzy odeszli

Poniedziałek, 1 listopada 2010, 12:42
Aktualizacja: Wtorek, 2 listopada 2010, 7:03
Autor: KO
Świdnica: Wspominamy tych, którzy odeszli
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Krewni, przyjaciele, znajomi bliżsi i dalsi – wiele osób już odeszło z tego świata, wielu odwiedzić możemy tylko na cmentarzu. Robimy to tradycyjnie w dniu Wszystkich Świętych. Dziś jest dzień, kiedy spotykamy się na nekropoliach. Jak święto wygląda w Świdnicy? Zapraszamy do galerii zdjęć.

Jutro Dzień Zaduszny, to dzień wspominania zmarłych, zwany Zaduszkami. Jutro więc znów wielu z nas odwiedzi nekropolie.

Pamiętajmy, że dziś do północy zmieniona jest organizacja ruchu w rejonie trzech świdnickich cmentarzy. Na al. Brzozowej wprowadzony został zakaz wjazdu, a zakaz zatrzymywania obowiązuje po obu stronach ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej (na odcinku od ul. Sprzymierzeńców do Śląskiej). Na ul. Śląskiej (na odcinku od ul. Zielonej do Przyjaźni) obowiązuje ruch jednokierunkowy, podobni na ul. Przyjaźni (na odcinku od ul. Śląskiej do Zielonej), na ul. Zielonej (na odcinku od ul. Przyjaźni do Śląskiej) i na ul. Sadowej (na odcinku od ul. Śląskiej do Przyjaźni). Wprowadzony też został nakaz skręcania w prawo przy wyjeździe z parkingów przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej i przy ul. Śląskiej.

Przy ul. Waleriana Łukasińskiego obowiązuje zakaz zatrzymywania po prawej stronie (na odcinku od ul. Esperantystów do Henryka Pobożnego). Utrzymany został już istniejący zakaz zatrzymywania się po prawej stronie ul. Kazimierza Odnowiciela (na odcinku od ul. Henryka Pobożnego do ul. Esperantystów), natomiast wyłączeniu uległa strefa 30 metrów, po lewej stronie będzie można parkować.

Przy ul. Słowiańskiej obowiązuje zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy (na odcinku od ul. Śląskiej do ul. Wałbrzyskiej). W tym roku po raz pierwszy wprowadzony został nakaz skręcania w prawo przy wyjeździe z parkingów przy ul. Słowiańskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group