Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Wstąp do policji

Niedziela, 12 lipca 2020, 7:56
Aktualizacja: 8:58
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Wstąp do policji
Fot. KPP Świdnica
W Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy rekrutacja przeprowadzana jest już w sposób klasyczny. Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy przy ul. Jagiellońskiej 23. Zatem wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i czują, że służba w Policji to jest właściwe dla nich miejsce– ZAPRASZAMY. Nie czekaj zmień swoje życie na lepsze – zostań policjantem!

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy przy ul Jagiellońskiej 23.

Poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej prowadzone są z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami na terenie naszego państwa wirusem SARS-CoV-2. Osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer 47-87-55-203 lub 47-87-55-339.

Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji znajdują się na stronie: Wstąp do Policji.

UWAGA !
Jednocześnie informujemy, że w miesiącu lipcu zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do testu sprawności fizycznej, będą odbywały się w każdy poniedziałek od godz 13:00 oraz w każda środę od godz. 10:30 w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu:

Zajęcia będą prowadzone zgodnie z wytycznymi Ministrów właściwych ds. Sportu i Zdrowia dotyczącymi korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii. W związku z powyższym do budynku hali sportowej będą wpuszczani tylko kandydaci ( bez osób towarzyszących). Kandydaci powinni byc wyposażeni w środki ochrony osobistej tj. maseczki i rękawiczki jednorazowe.

Przypomnijmy, że służba w Policji to zawód dla ludzi z pasją, wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Zostając policjantem masz gwarancje stabilnych warunków zatrudnienia. Osoba, która ukończy kurs podstawowy otrzymuje wynagrodzenie w kwocie 3880 zł netto, a jeśli nie ma ukończonych 26 lat życia pensja będzie wynosić 4223 zł netto.

U nas nie będziesz się nudził, a kolejne lata służby, pozwolą Ci się rozwijać i poznawać pracę w pionach, w których służba zasadniczo się różni. W Policji funkcjonują min wydziały: kryminalny, dochodzeniowo-śledczy, przestępstw gospodarczych, prewencji, ruchu drogowego.
W każdym z wydziałów i na każdym stanowisku, czekają na atrakcyjne ciekawe szkolenia, począwszy od zaawansowanej jazdy motocyklem, poprzez strzelania, taktyki interwencji, analizy spraw kryminalnych, informatyczne i wiele innych.

Policjantem może zostać:
• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
• posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
• nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
• korzystający z pełni praw publicznych;
• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
• dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group