Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 895
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wszedł przez otwarte okno i ukradł rower

Wtorek, 20 września 2016, 16:15
Aktualizacja: 16:18
Autor: red
Strzegom: Wszedł przez otwarte okno i ukradł rower
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali mężczyznę, który po wejściu przez otwarte okno do budynku, dokonał kradzieży wielu przedmiotów o łącznej wartości prawie 4500 zł.

W ostatni piątek dyżurny Komisariatu Policji w Strzegomiu został powiadomiony o kradzieży, do jakiej doszło na terenie tego miasta. Z treści zgłoszenia wynikało, iż przez otwarte okno remontowanego budynku sprawca wyniósł rower, ekspres do kawy, wieżę stereo oraz wiele innych przedmiotów o łącznej wartości prawie 4500 zł.

Na podstawie informacji przekazanych przez zawiadamiającego, strzegomscy funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzewanego. Okazał się nim 33-letni mężczyzna. W chwili zatrzymania ukrywał się na strychu jednego z budynków w Strzegomiu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do popełnienia powyższego czynu. Policjanci odzyskali następnie część utraconego mienia i wydali go właścicielowi. Aktualnie funkcjonariusze pracują nad odzyskaniem pozostałych przedmiotów.

Teraz amator cudzej własności odpowie za swój czyn przed sądem. Kradzież zagrożona jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group