Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 632
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wszystko dla pań

Czwartek, 10 marca 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Świebodzice: Wszystko dla pań
Fot. www.swiebodzice.pl
Panie chyba mogą się czuć dopieszczone – najpierw był koncert życzeń, potem 1,5–godzinne spotkanie z Robertem Moskwą, a w międzyczasie masaże, makijaż, kosmetyczne upominki i słodki poczęstunek na zakończenie wieczoru. W taki oto, wyjątkowo atrakcyjny sposób, ponad 200 świebodziczanek świętowało Dzień Kobiet, zorganizowany przez Burmistrza Miasta Świebodzice z okazji ich święta.

Spotkanie w Miejskim Domu Kultury rozpoczęło się o godz. 17:00. Sala główna wypełniła się paniami do ostatniego miejsca. I chyba było warto.

Po krótkim wprowadzeniu, przygotowanym przez dyrektor MDK Agnieszkę Gielatę, przeszliśmy do niespodzianek. Pierwszą z nich był koncert życzeń w wykonaniu panów - i to jakich! "Umówiłem się z nią na dziewiątą" - ten utwór wykonywany niegdyś przez Eugeniusza Bodo jako pierwszy zaśpiewał burmistrz Bogdan Kożuchowicz. - Mam wielką tremę, ale czego się nie robi dla pań - żartował burmistrz. Utwór i wykonanie zostały nagrodzony życzliwymi brawami publiczności, co z pewnością dodało otuchy pozostałym, równie mocno stremowanym wokalistom.

Usłyszeliśmy jeszcze m. in."Baśkę" Wilków, "Wierniejszą od marzenia" Skaldów czy wielki hit Formacji Nieżywych Schabuff "Klub Wesołego Szampana". Zaśpiewali radni: Zbigniew Opaliński, Jacek Żygłowicz, Jarosław Dąbrowski, Piotr Krzyśpiak, a także Prezes świebodzickiego Koła nr 1 Polskiego Związku Filatelistów Paweł Dziurzyński. Wszyscy wykonawcy otrzymali gorące brawa, a panie śpiewały ulubione przeboje razem z wykonawcami. Na koniec tej części spotkania panowie rozdali piękne, czerwone róże, a burmistrz Bogdan Kożuchowicz częstował słodkościami.

W drugiej części wieczoru organizatorzy przygotowali kolejną niespodziankę - spotkanie z popularnym i lubianym - zwłaszcza przez płeć piękną - aktorem Robertem Moskwą, znanym z roli Artura Rogowskiego z serialu "M jak miłość". Już samo wejście na salę pana Roberta zostało poprzedzone głośnym aplauzem, co mile zaskoczyło naszego gościa. - Jeszcze nigdy nie dostałem takich braw zanim jeszcze cokolwiek powiedziałem - żartował. W półtoragodzinnym wywiadzie, przeprowadzony przez Marzenę Michalec, aktor opowiadał o swoim życiu zawodowym, studiach, a także o pracy na planie serialu i innych projektach. Zyskał ogromną sympatię, nic więc dziwnego, że do wspólnego "selfie" ustawiła się po spotkaniu spora kolejka fanek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group