Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 921
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wszystko o koronawirusie

Piątek, 10 kwietnia 2020, 13:22
Autor: red
Świdnica: Wszystko o koronawirusie
Fot. UM Świdnica
W związku z ostatnimi wydarzeniami w kraju i na świecie oraz coraz częściej pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi tematu koronawirusa, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Świdnicy (www.um.swidnica.pl) uruchomiono specjalną zakładkę „KORONAWIRUS INFO”.

Mieszkańcy znajdą tam najważniejsze informacje o aktualnych obostrzeniach, a także o tym, gdzie szukać pomocy i jak załatwić najpilniejsze sprawy urzędowe. Całość została podzielona na kategorie tak, żeby każdy mógł łatwo dotrzeć do potrzebnych informacji.

Pierwsza z nich to ”Aktualne informacje”, gdzie publikowane są komunikaty dotyczące pracy urzędu i jego jednostek, czyli m.in. jak funkcjonuje komunikacja miejsca, gdzie można dostać maseczkę ochronną, gdzie szukać pomocy wolontariuszy czy też wsparcia psychologicznego.

Nie zabrakło również informacji dla przedsiębiorców. W zakładce „Świdnica przedsiębiorcom – pakiet pomocowy” mogą oni sprawdzić, jakie rozwiązania i wsparcie przygotowało dla nich miasto oraz rząd.

„Ważne informacje” – to numery telefonów, gdzie uzyskać możemy pomoc lub wsparcie w sytuacji epidemii. Są również opublikowane dane kontaktowe do świdnickich przychodni zdrowia, a także aktualne informacje i zalecenia podawane przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny.

Zakładka jest regularnie aktualizowana, dlatego zachęcamy do jej odwiedzania i udostępniania informacji. www.um.swidnica.pl/koronawirus – to adres, który warto zapamiętać!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group