Niedziela, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 434
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybierali superbelfrów

Wiadomości: Żarów
Środa, 17 października 2012, 10:40
Aktualizacja: 10:41
Autor: red.
Fot. użyczone
Jest dobrym przyjacielem, cierpliwy, tolerancyjny, wyrozumiały i zawsze zależy mu na ocenach uczniów. Taki jest superbelfer z żarowskiego gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarowie. I to nie tylko jeden. Gimnazjaliści z żarowskiej placówki po raz kolejny już wybierali trzech nauczycieli, których uhonorowano statuetką i certyfikatem „SUPERBELFER”.

W tym roku, najlepszymi nauczycielami, zdaniem komisji konkursowej okazali się: Izabela Osiecka – nauczycielka języka angielskiego, Adam Ciupiński – nauczyciel wychowania fizycznego oraz Katarzyna Osiecka – również nauczycielka języka angielskiego.

- Wybieranie Superbelfrów to już tradycja naszej szkoły. Celem tego gimnazjlanego plebiscytu jest wyróżnienie i promowanie tych belfrów, którzy są nauczycielami z powołania, służą młodzieży, nie tylko podczas szkolnych zajęć, ale także bardzo często w swoim wolnym czasie. Pracą na rzecz uczniów i zaangażowaniem w życie lokalnej społeczności dają świadectwo wielkiej pasji do nauczania – mówi dyrektor gimnazjum w Żarowie Helena Słowik.

A jaki powinien być dobry nauczyciel? - Dobry nauczyciel to nauczyciel skuteczny, ale skuteczny nie za wszelką cenę. Skuteczny dzięki swoim cechom charakteru oraz kompetencjom. Taki nauczyciel stwarza warunki rozwoju dla każdego ucznia bez względu na posiadane talenty i możliwości, potrafi wyzwalać pasje i motywuje do ich rozwijania, zaciekawia i stawia wyzwania. Darzy swoich uczniów szacunkiem, jest im życzliwy i pomocny – dodaje dyrektor Helena Słowik.

Wyróżnionym Superbelfrom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby dalej rozbudzali w młodych ludziach talenty oraz pomagali im wyrosnąć na twórczych obywateli.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group