Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1210
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Wybuchowe eksperymenty

Wtorek, 5 października 2021, 11:20
Autor: red
Gmina Świdnica: Wybuchowe eksperymenty
Fot. Gmina Świdnica
Chemia jest doskonałą dziedziną nauki do pobudzania u dzieci ciekawości. Samodzielne wykonywanie widowiskowych eksperymentów to coś, co zostanie w pamięci dzieci na długo!

Oprócz wspaniałych wspomnień i wielu wrażeń, w głowach uczniów pozostaje także wiedza! Dzięki wyjątkowym eksperymentom chemicznym zorganizowanym przez zespół „Chemical World” z Krakowa uczniowie z Bystrzycy Górnej i Lutomi Dolnej wynieśli z warsztatów nie tylko świetne wspomnienia ale także rozbudzoną naturalną ciekawość świata, co z pewnością zaowocuje łatwością w przyswajaniu wiedzy na późniejszych etapach nauki.

- Zajęcia były częścią realizacji projektu pn. „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Świdnica”. Warsztaty w formie praktycznej były doskonałą okazją do sprawdzenia i pogłębienia wiedzy zdobytej na lekcjach chemii. Pokazy czy możliwość samodzielnego eksperymentowania dostarczyło dużo radości. Warsztaty chemiczne to zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku – podkreślali zgodnie zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group