Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 858
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wycieczka w nagrodę

Sobota, 6 lipca 2013, 9:12
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Wycieczka w nagrodę
Fot. użyczone
Pomagali cały rok, byli obecni na bardzo wielu imprezach, ich specjalnością była organizacja zabaw i konkursów dla dzieci w trakcie trwania pikników rodzinnych oraz imprez środowiskowych. W nagrodę grupa blisko 40 wolontariuszy z Jaworzyny Śląskiej wzięła udział w nieoficjalnych mistrzostwach Klubu Młodzieżowego w LaserTag – paintball laserowy.

Emocje związane z rozrywką były ogromne i każdy emocjonował się zabawą do samego końca. Po obiedzie część osób pojechała na kręgielnie oraz drobne zakupy w galerii handlowej. Opiekę nad młodzieżą pełnili: Marzena Antosz, Anna Bardzińska oraz Sebastian Grajaszek.

Warto dodać, że młodzież sama zarobiła sobie na ten wyjazd. Za pomoc przy organizacji pikników w Świdnicy oraz Kalnie otrzymali od organizatorów łącznie 800zł.

Młodzież w Jaworzynie Śląskiej stanowi miły wyjątek w skali całego Dolnego Śląska. Ciężko znaleźć gminę podobnej wielkości, gdzie chętnych do pomocy i aktywnych w działaniu jest tak wielu młodych ludzi. Ciągle zgłaszają się nowi, więc perspektywy istnienia grupy są bardzo dobre. Najbardziej aktywni młodzi ludzie uczestniczyć będą w szkoleniu w Nowym Gierałtowie. Wśród czterdziestu uczestników z terenu całego Dolnego Śląska, aż 8 to przedstawiciele jaworzyńskiej Młodzieżowej Rady Miejskiej. Obóz szkoleniowy "Kurs liderów 2013" trwać będzie od 8 do 13 lipca. Młodzież pokrywa jedynie koszty dojazdu. Organizatorzy, czyli stowarzyszenie Semper Avanti, pozyskali środki na organizacje tego kursu m.in. z Urzędu Marszałkowskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group