Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 880
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Wycinają drzewka

Niedziela, 16 października 2016, 12:08
Aktualizacja: 12:10
Autor: red
Żarów: Wycinają drzewka
Fot. UM Żarów
Zarząd Rodzinnych Ogródków Działkowych w Żarowie informuje, że w związku z nasilającą się wycinką drzew, każdy kto zostanie przyłapany na tym procederze będzie ukarany karą grzywny.

- Sytuacje takie powtarzają się nagminnie, dlatego apelujemy do naszych działkowców, aby na własną rękę nie wycinali drzew - apeluje Zarząd.

- Jest to przewinienie, które podlega karze grzywny, Jednocześnie przypominamy także, aby bez stosownego zezwolenia nie wjeżdżać na teren ogródków działkowych. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do naszego biura przy ul. Wojska Polskiego 19 w Żarowie, które czynne jest w każdą środę, w godz. 16.00-18.00 - mówi Jolanta Brońska wiceprezes zarządu Rodzinnych Ogródków Działkowych "Relaks" w Żarowie.

Z wszystkimi informacjami dotyczącymi działkowców można również zapoznać się na uruchomionej niedawno stronie internetowej Rodzinnych Ogródków Działkowych, która dostępna jest pod adresem: www.relakszarow.pl Strona jest jeszcze w trakcie organizacji i niektóre informacje będą na bieżąco uzupełniane. Wysyłać można także swoje zapytania na adres mailowy: relaks.zarow@gmail.com

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group