Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1001
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wygraj koncert ulubionego wykonawcy

Środa, 25 stycznia 2017, 11:50
Aktualizacja: 11:53
Autor: red
Świdnica: Wygraj koncert ulubionego wykonawcy
Fot. organizatorzy
Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza uczniów II LO, "Budowlanki", "Ekonomika" i "Mechanika" na warsztaty pisania recenzji płytowych, które poprowadzą w ich szkołach Jarek Szubrycht i Tomek Doksa – dziennikarze muzyczni związani m.in. z Gazetą Wyborczą, Polityką, Onetem, Gazetą Magnetofonową. Zapisy trwają do 3 lutego.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pisania recenzji płytowych, które odbędą się 6 i 7 marca w wybranych szkołach średnich. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

SZKOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W PROJEKCIE:
II Liceum Ogólnokształcące (zapisy w sekretariacie)
Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych (zapisy w sekretariacie)
Zespół Szkół Ekonomicznych (zapisy na lekcjach Pana Roberta Kukli, lub mailowo r.kukla@sok.com.pl)
Zespół Szkół Mechanicznych (zapisy w bibliotece u Pani Heleny Pietrzak, lub mailowo bib_zsm@o2.pl)

ŚOK zaprasza także wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek, do udziału w otwartych warsztatach, które odbędą się 6 marca w godzinach popołudniowych (mailowe zapisy: recenzje@sok.com.pl).

Wiedzę zdobytą podczas warsztatów można wykorzystać do napisania recenzji, którą do 12 marca należy przesłać do Świdnickiego Ośrodka Kultury. Autorzy 10 najlepszych tekstów otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w pubie Biała Dama, Restauracji Ratuszowej oraz ŚOK. Ich recenzje wezmą też udział w głosowaniu publiczności, na podstawie którego zaplanujemy kolejne koncerty.

Warsztaty są częścią projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne (http://www.sok.com.pl/recenzje), którego celem jest zaangażowanie fanów muzyki do wspólnego układania koncertowego repertuaru ŚOK. W ramach
zeszłorocznej edycji, na podstawie recenzji i głosów świdniczan udało się zaprosić do naszego miasta Dawida Kwiatkowskiego (pop), Luxtorpedę (rock), Janusza Radka (piosenka aktorska), Korteza (pop; koncert 7
kwietnia 2017) oraz Kata z Romanem Kostrzewskim (metal; koncert 18 marca 2017).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group