Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1012
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wyjazd do Pragi

Sobota, 28 maja 2016, 6:40
Aktualizacja: 7:34
Autor: opr. red.
Świdnica: Wyjazd do Pragi
Fot. www.gmina.swidnica.pl
Jest czas na pracę, ale też i na zasłużony wypoczynek – mówili seniorzy z Klubu Starszaka w Grodziszczu, którzy w minioną sobotę udali się na wyjazd do Pragi. Stolica Czech powitała uczestników wyjazdu piękną pogodą. To kolejny wyjazd seniorów i spotkanie z kulturą oraz zabytkami, po Wojsławicach, Wrocławiu i Dreźnie. Na jesień planują kolejną podróż, tym razem na południe Polski.

Praga to fascynująca stolica, piękne centrum wpisane jest na listę UNESCO. Magia Złotej Uliczki, zaułki uliczek na starówce, zamek na Hradczanach, most Karola, katedra św. Wita tworzą niepowtarzalny nastrój. W ciągu jednego dnia odwiedziliśmy wiele miejsc, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. Warto brać udział w takich wyjazdach, bo można mile spędzić czas i obejrzeć piękne zakątki świata, które są zaledwie kilka godzin od miejsca naszego zamieszkania – podkreślali zgodnie Starszaki z Grodziszcza.

Na tym nie koniec. Już na jesień seniorzy planują kolejny wyjazd. Tym razem na gościnną Małopolską ziemię. Zanim to jednak nastąpi będą obecni na festynach i dożynkach gminnych. Uczestniczyć będą w kolejnych warsztatach florystycznych, wykorzystując kwiaty i płody ziemi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group