Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 578
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wykonali piękne kartki

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 13 marca 2018, 13:43
Aktualizacja: 13:45
Autor: red
Fot. UM Świebodzice
Rozstrzygnięty został doroczny konkurs Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza na najładniejszą kartkę wielkanocną. Napłynęły setki pięknych projektów, przysparzając konkursowemu jury mnóstwo, jakże przyjemnej, pracy.

Bo z przyjemnością patrzyło się na kolorowe kartki, przygotowane w głównej mierze przez najmłodszych mieszkańców Świebodzic, na których uśmiechają się radośnie wielkanocne zajączki, baranki, kurczaczki – czyli wszystkie te symbole, które kojarzymy ze Świętami Wielkiej Nocy.

Jury pod przewodnictwem burmistrza Bogdana Kożuchowicza, w składzie: Zastępca Burmistrza Krystian Wołoszyn, Sekretarz Miasta Anna Żygadło, radny Sławomir Łukawski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Agnieszka Gielata oraz Ilona Szczygielska Kierownik Wydziału Promocji UM, wybrało 8 zwycięskich projektów oraz wyróżniło 60 autorów.
Nagrodzone kartki zostaną wydrukowane i wysłane do zaprzyjaźnionych instytucji i samorządów.

Dziękujemy za piękne prace, a laureatów i wyróżnionych zapraszamy 21 marca o godz. 16:30 do Miejskiego Domu Kultury na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

Osoby nagrodzone:

Lena Rum - Publiczne Przedszkole nr 2

Ewa Stawiak z Mamą - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Szymon Boniecki - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Mikołaj Momot - Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna

Natalia Świderska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Monika Wasiuk - Środowiskowy Dom Samopomocy

Anna Wójcik - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Michalina Drzał - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Osoby wyróżnione:

Publiczne Przedszkole nr 2

Karol Freitag

Adam Onyśko

Bartosz Szydłowski

Krzysztof Kieliszek

Publiczne Przedszkole nr 3

Zuzanna Smyk

Bartek Smyk

Fabian Łebkowski

Zuzanna Gil

Przedszkole Niepubliczne Koniczynka

Amelia Kowalczyk

Przedszkole Niepubliczne Koniczynka I

Maja Wolska

Oliwia Brandys

Konrad Chromow

Przedszkole Niepubliczne Kraina Marzeń

Maria Rajca

Amelia Seńczuk

Przedszkole Niepubliczne CHATKA PUCHATKA

Klaudia Dybała

Nadia Gałusińska

Michał Pasieczny

Dorian Rożek

Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna

Michał Mielczarek

Kasia Dominik

Iza Frąckiewicz

Monika Sałata

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Maja Banaś

Jula Meges

Wiktoria Kokoszka

Adam Przybysz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

Andrzej Wutte

Kamil Fuks

Szymon Gruchała

Patrycja Ostrowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Hania Janiszewska

Julita Kordula

Dominik Kowalczyk

Zuzanna Grzeleńska

Publiczne Gimnazjum nr 1

Natalia Szuchnik

Krzysztof Ostrowski

Agnieszka Głód

Patrycja Kilińska

Społeczne Gimnazjum Akademickie

Brygida Prochera

Bartosz Brzoza

Natalia Smędra

Ksawery Kuczyński

Zespół Szkół Specjalnych

Gabryś Grzelka

Adrian Hasik

Wojciech Łój

Damian Dybaś

Liceum Ogólnokształcące

Julia Furtyk

Mikołaj Matuszak

Dom Pomocy Społecznej

Dawid Wyraźny

Mateusz Krzysiak

Patryk Fryzeł

Michał Sworzyński

Świetlica Środowiskowa „Tęczowa Gromada”

Alicja Łukaszów

Amanda Olejkiewicz

Kamil Nowacki

Nicole Kaczmarek

Środowiskowy Dom Samopomocy

Mariusz Kędzierski

Andrzej Wantuch

Katarzyna Błachewicz

Jarosław Frontczak

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group