Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wymyśl hasło na jubileusz

Piątek, 2 marca 2018, 7:08
Autor: red
1 marca ruszył konkurs ogłoszony przez Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza na hasło promujące 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Konkurs odbywa się w ramach całorocznego jubileuszu i wielu wydarzeń, które się będą odbywać w naszym mieście. W konkursie mogą brać udział osoby od 6 roku życia, nie ma ograniczeń co do górnej granicy wiekowej. Zadaniem konkursu jest opracowanie hasła patriotycznego, które będzie mogło być używane podczas całorocznych świebodzickich obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości. Treść hasła nie może naruszać dobrych obyczajów oraz praw osób trzecich. Hasło nie powinno zawierać więcej niż 15 wyrazów.
Projekty na hasło należy dostarczyć wraz z czytelnie wypełnioną i podpisaną Kartą Zgłoszeniową (Załącznik nr 1 do Regulaminu) można dostarczyć w następujący sposób:
- przesłać w formie elektronicznej na adres: weronika.tomczyk@swiebodzice.pl.
- przesłać pocztą na adres:
Urząd Miejski w Świebodzicach, ul. Rynek 1,58-160 Świebodzice, z dopiskiem: Konkurs na Hasło Promujące 100. Rocznicę Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.
- dostarczyć bezpośrednio do Urzędu Miejskiego – Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej, ul. Żeromskiego 27, pokój nr 9, 10
Hasła można zgłaszać od dnia 1 marca 2018 r. do dnia 5 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w Wydziale Promocji. Szczegółowy regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na naszym portalu miejskim www.swiebodzice.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group