Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki weekendowych spotkań klasy B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 10 października 2011, 17:35
Aktualizacja: 17:46
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami kolejne serie spotkań piłkarskich klas B. W meczu na szczycie świdnickiej grupy I Nysa Kłaczyna zremisowała 3:3 z LKS–em Wiśniowa.

10. kolejka klasy B – świdnicka grupa I
Zryw Łażany - LKS Piotrowice Świdnickie 7:1
Płomień Dobromierz - Orzeł Witoszów 2:3
Tęcza Bolesławice - Zieloni Mrowiny 0:0
Nysa Kłaczyna - LKS Wiśniowa 3:3
Grom Panków - Granit Rogoźnica 4:3
Wodospad Zastruże - Wierzbianka Wierzbna 0:5
Błękitni Komorów - Herbapol Stanowice 1:7
Pauzowała Błyskawica Kalno

1. Zieloni------------9 – 25 – 37:5
2. Herbapol--------10 – 23 – 43:16
3. Wiśniowa---------9 – 22 – 29:15
4. Nysa--------------9 – 22 – 42:12
5. Zryw-------------10 – 22 – 33:12
6. Grom--------------9 – 15 – 18:28
7. Tęcza-------------9 – 14 – 30:21
8. Granit------------10 – 13 – 35:29
9. Wierzbianka-----10 – 10 – 19:31
10. Piotrowice-------9 – 9 – 12:32
11. Wodospad-------9 – 7 – 11:37
12. Błyskawica-------9 – 6 – 15:28
13. Błękitni-----------9 – 6 – 10:24
14. Orzeł-------------9 – 6 – 20:41
15. Płomień---------10 – 3 – 16:39

10. kolejka klasy B – świdnicka grupa II
Piast Jaźwina - LKS Gilów 6:0
Płomień Makowice - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 7:5
Zryw Gola Świdnicka - Sparta Oleszna 4:3
Zgoda Grodziszcze - Sparta Ostroszowice 4:4
LKS Dobrocin - Klubokawiarnia Roztocznik 1:1
Dąb Mościsko - Ślężanka Tąpadła 2:1
Orzeł Piława Dolna - Boxmet Piskorzów 1:3
Pauza: Spółdzielca Marcinowice

1. Piast---------------9 – 24 – 35:11
2. Płomień-----------9 – 22 – 44:19
3. Dobrocin----------9 – 21 – 29:7
4. Boxmet----------10 – 19 – 33:12
5. Zgoda-------------9 – 18 – 25:10
6. Orzeł--------------9 – 15 – 30:30
7. Dąb----------------9 – 13 – 15:15
8. Zryw--------------9 – 12 – 25:22
9. Sparta Ol.--------9 – 11 – 25:20
10. Sparta Ostr.-----9 – 11 – 25:23
11. Gilów------------10 – 10 – 17:32
12. Ślężanka---------10 – 7 – 14:39
13. Piława Dolna----10 – 7 – 23:38
14. Klubokawiarnia--10 – 7 – 17:43
15. Spółdzielca--------9 – 1 – 3:39

7. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Iskra Witków Śląski - Grodno Zagórze Śląskie 5:6
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 0:6
Zdrój Jedlina Zdrój - Joker Jaczków 12:1
Podgórze Wałbrzych - Gryf Burkatów 3:3
Zieloni Mokrzeszów - Berit Głuszyca 2:3
Płomyk Borówno - Husaria Grzędy 1:1
Pauzował KS Walim

1. Victoria II------7 – 21 – 34:6
2. Iskra------------7 – 15 – 40:15
3. Zdrój------------6 – 14 – 32:10
4. Grodno----------7 – 13 – 30:22
5. Husaria---------7 – 11 – 12:19
6. Berit-------------6 – 10 – 21:15
7. KS----------------6 – 7 – 11:9
8. Podgórze--------7 – 7 – 17:22
9. Górnik-----------7 – 7 – 10:18
10. Płomyk---------6 – 5 – 9:16
11. Zieloni----------6 – 4 – 11:21
12. Joker------------7 – 4 – 17:49
13. Gryf-------------6 – 1 – 8:24

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group