Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1387
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wyróżnieni za jakość

Środa, 1 grudnia 2021, 15:16
Autor: red
Strzegom: Wyróżnieni za jakość
Fot. UM Strzegom
Gmina Strzegom kolejny raz została laureatem prestiżowego wyróżnienia pn. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QI – QUALITY INTERNATIONAL 2021, w kategorii QI Services – usługi najwyższej jakości (usługi i inwestycje realizowane w gminie Strzegom).

Medal i pamiątkowy certyfikat odebrali 30 listopada br. burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, sekretarz gminy Strzegom Iwona Zabawa oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu Tomasz Marczak w trakcie uroczystej gali w Katowicach.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group