Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wystawa licealistek

Wtorek, 9 marca 2021, 9:55
Autor: red
Strzegom: Wystawa licealistek
Fot. UM Strzegom
Zapraszamy państwa na otwartą wystawę prac artystycznych dwóch uczennic klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu – Wiktorii Zając oraz Dominiki Bezeg.

Tematyka wernisażu jest różnorodna - znajdą tu państwo piękne reprodukcje znanych dzieł, szkice, mandale i wiele innych. Wszystkie wystawione dzieła ukazują, z jak wielką pasją były tworzone i równie wielką przyjemnością będzie można je obejrzeć. Wystawa umieszczona jest na parterze oraz I piętrze budynku LO.

Witajcie!

Nazywam się Wiktoria Zając. Uczę się w klasie drugiej liceum o kierunku humanistyczno-dziennikarskim. Mieszkam w Strzegomiu. Pasjonuje mnie malarstwo, grafika i nie tylko. W wolnym czasie tańczę z hula hoop, hoduję motyle, no i oczywiście maluję. Bardzo podobają mi się obrazy Pablo Picasso, w związku z czym stworzyłam kilka reprodukcji według własnego pomysłu. Moim oczkiem w głowie są mandale, które sama wymyślam i potem realizuję. Jestem samoukiem i próbuję swoich sił w wielu kierunkach i stylach. Na tej wystawie przedstawiam prace w różnych stylach. Znajdziecie państwo tutaj portrety, mandale i inne. Życzę miłych wrażeń!

Wiktoria Zając (ButterflyWiqa)

Cześć!

Nazywam się Dominika Bezeg, chodzę do drugiej klasy o profilu humanistycznym. Rysuję od zawsze, jednak dopiero teraz odważyłam się pokazać swoją twórczość szerszej publiczności (poza Internetem). Jestem swego rodzaju kopistką - potrafię odtworzyć jakiś obraz/rysunek z dużą dokładnością, chociaż staram się rozszerzać swoją wyobraźnię. Specjalizuję się w małych szkicach, ponieważ chciałabym kiedyś dorywczo projektować tatuaże (a może nawet tatuować). Malarstwo jest dziedziną, w której próbuję się sprawdzić. Mam konto na Instagramie (kimiku.art), na którym od lat, co jakiś czas, wstawiam zdjęcia niektórych moich prac. Można zobaczyć tam, jak rozwijam się w swojej pasji.

Od pewnego czasu zajmuję się również fotografią, głównie minimalistyczną albo krajobrazu. Zdjęcia, które robię, również dodaję na profil na Instagramie (felis.sun).

Z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz reżimu sanitarnego mogą państwo zapoznać się z pracami naszych artystek terminie 8-26 marca br. Zapraszamy na naszą wystawę!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group