Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Występ dla podopiecznych Domu Seniora

Niedziela, 17 czerwca 2018, 15:32
Autor: red
Żarów: Występ dla podopiecznych Domu Seniora
Fot. UM Żarów
To było wyjątkowe spotkanie nie tylko dla samych dzieci, ale również seniorów z żarowskiego Domu Seniora.

Z okazji Dnia Mamy i Taty uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie ze swoim specjalnym programem artystycznym wystąpili przed podopiecznymi Domu Seniora przy Żarmedzie.

Młodzi artyści zaprezentowali przedstawienie "Zdrowy Czerwony Kapturek" pod opieką nauczycieli Iwony Nieradka oraz Renaty Węglarz. - Chcieliśmy poprzez ten występ podarować uśmiech wszystkim seniorom. I sprawić, aby ten dzień był inny niż pozostałe. Cel chyba został osiągnięty. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci, a seniorom zapewne też spodobał się program artystyczny uczniów, bo gromko nas oklaskiwali, a niekiedy śpiewali razem z nami. Myślę, że nie była to ostatnia wizyta w Domu Seniora w Żarowie. Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie i mam nadzieję, że podarowaliśmy seniorom, choć "odrobinę słońca" - mówi Iwona Nieradka ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Uczniowie wystąpili w Domu Seniora na zaproszenie właściciela hotelu Żarmed w Żarowie Stanisława Łukaszowa. To nie była pierwsza taka wizyta. Młodzi artyści ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie również z innych klas często umilają czas podopiecznym Domu Seniora.

W podziękowaniu za przygotowany występ artystyczny na dzieci czekały grillowane kiełbaski i słodkie napoje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group