Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 890
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Za zdrowie pań

Wtorek, 10 marca 2015, 11:11
Aktualizacja: 15:12
Autor: red.
Żarów: Za zdrowie pań
Fot. UM Żarów
Są przebojowe i nowoczesne. Doskonale radzą sobie w każdej roli. I znajdują na wszystko czas. Takie są seniorki z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To tutaj nierzadko spełniają swoje marzenia, nawiązują nowe przyjaźnie i aktywnie uczestniczą w różnorodnych zajęciach.

W ten jedyny dzień w roku, w Dzień Kobiet wszystkie przyjmowały życzenia. Były kwiaty i słodkie upominki, które na ich ręce składali burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny oraz Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Nie zabrakło jednak również niespodzianek przygotowanych przez panów uczęszczających na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. - To Wy, drogie panie jesteście bohaterkami tego dnia. Cieszę się, że mogę świętować razem z Wami i jednocześnie dziękuję, że grono tych najaktywniejszych wciąż się powiększa. Życzę wszystkiego, co najlepsze. Pogody ducha i siły, bo okazuje się, że kobiece możliwości są duże, a ramiona choć kruche wiele potrafią znieść. W sile kobiety podobno jest siła mężczyzny. I takiej siły na kolejne lata, drogie panie, z całego serca Wam życzę - mówił podczas świętowania Dnia Kobiet przez słuchaczki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku burmistrz Leszek Michalak.

O tym, że żarowskie seniorki są pomysłowe i kreatywne nikogo nie trzeba przekonywać. Na każdym kroku udowadniają, że trzeci wiek również odmładza. - Siły i wigoru nam nie brakuje, dlatego chętnie podejmujemy się organizacji różnych ważnych przedsięwzięć. Współczesna kobieta to nie ta, która siedzi w domu i robi na drutach. Tylko realizuje swoje pasje i spełnia marzenia. Poza tym jest dobrą żoną, matką, babcią i przyjaciółką. I w każdej roli sobie doskonale radzi - podkreślała Krystyna Markiewicz prezes żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group