Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zabawę czas zacząć – ruszają Dni Świdnicy

Piątek, 24 czerwca 2011, 9:56
Aktualizacja: 10:11
Autor: GrA
Świdnica: Zabawę czas zacząć – ruszają Dni Świdnicy
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Dziś rozpoczynają się trzydniowe obchody święta miasta. Koncerty, pokaz sztucznych ogni, wspólna zabawa i wiele innych atrakcji dla świdniczan przygotowano na boisku przy ulicy Parkowej.

Impreza rozpocznie się dziś o godzinie 18.30 koncertem grupy Bethel, zaraz po nich na świdnickiej scenie wystąpi grupa Tabu. a o godzinie 22.00 dla świdnickiej młodzieży i oczywiście nie tylko zagra DJ Adamus.

W sobotę pamiętajmy wstęp płatny.Ci którzy zakupią bilety jeszcze dziś zapłacą za nie 5 złotych. Jutro przy wejściu będą kosztowały 10 złotych. A dla świdniczan w sobotę zagra Sonny Blues, Zakaz Wjazdu, Zero Procent, Behavior i grupa KULT. Początek koncertów już o godzinie 17.00.

Niedziela zgodnie z tradycją upłynie pod hasłem rodzinnym. Na scenie zaprezentują się świdnickiej zespoły artystyczne, zagra zespół Babylon oraz grupa Bayer Full.

Przy okazji trzydniowych obchodów przypominamy świdniczanom o zmianach w organizacji ruchu w rejonie ulicy Parkowej.

Ruch jednokierunkowy wprowadzony będzie na ul. Parkowej na odcinku od ul. Saperów do ul. Gdyńskiej oraz na ul. Gdyńskiej w stronę ul. Waleriana Łukasińskiego. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli parkować samochody po obu stronach ul. Gdyńskiej oraz po jednej stronie ul. Parkowej. Przy ul. Saperów zostaje zachowana dotychczas obowiązująca możliwość parkowania jednostronnego. Dodatkowo na placu pomiędzy ul. Parkową 19, a ul. Ułańską 6 zorganizowany zostanie parking.

Zamknięte natomiast będą ul. Hetmańska oraz ul. Podchorążych. Dopuszczony tam będzie jedynie ruch podjazdów lokalnych podmiotów gospodarczych. Kierowców prosimy o szczególną uwagę i ostrożną jazdę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group