Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zabezpieczyli 250 porcji marihuany

Czwartek, 24 października 2013, 13:15
Aktualizacja: 13:18
Autor: red.
Świebodzice: Zabezpieczyli 250 porcji marihuany
Fot. archiwum
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mieszkańcom powiatu świdnickiego za posiadanie i sprzedaż środków odurzających. Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach wspólnie z funkcjonariuszami CBŚ z Wrocławia zabezpieczyli 250 porcji marihuany. Do wyjaśnienia w policyjnym areszcie zatrzymani zostali dwaj mężczyźni w wieku 24 i 25 lat.

Wspólne działania Policjantów z Komisariatu Policji w Świebodzicach i funkcjonariuszy CBŚ z Wrocławia zaowocowały zatrzymaniem dwóch mężczyzn. Mieszkańcy powiatu świdnickiego zostali zatrzymani w Świebodzicach.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym podróżowało dwóch mężczyzn. W trakcie kontroli funkcjonariusze ujawnili u 24 letniego pasażera – mieszkańca Świebodzic woreczek strunowy z zawartością zielonego suszu. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż zabezpieczony susz to marihuana. 250 porcji tego narkotyku zostało zabezpieczone przez policjantów. 24-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. W tym samym czasie został zatrzymany sprzedający marihuanę 25 letni świdniczanin.

Obaj zatrzymani przyznali się do posiadania i sprzedaży środków odurzających. W chwili obecnej prowadzone są z nimi dalsze czynności.

Za sprzedaż i posiadanie znacznej ilości środków odurzających zatrzymanym może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group