Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 679
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zabytkowe pojazdy

Środa, 29 lipca 2020, 9:46
Aktualizacja: 12:47
Autor: red
Świebodzice: Zabytkowe pojazdy
Fot. organizatorzy
Miasto Świebodzice oraz Stowarzyszenie Moto–Weteran Wałbrzych serdecznie zapraszają Mieszkańców do udziału w VIII Wałbrzyskim Międzynarodowym Rajdzie Pojazdów Zabytkowych pn. „Śladami Księżnej Daisy", etap świebodzicki.

Wydarzenie to zorganizowane jest w Świebodzicach po raz pierwszy, a motywem przewodnim tegorocznego rajdu jest postać Księżnej Daisy - Pani na Zamku Książ, filantropki, pacyfistki, autorki pamiętników oraz właścicielki najpiękniejszych, kilkumetrowych pereł.

Etap świebodzicki rozpocznie się o około godz. 8:30, a jego zakończenie zaplanowane jest na godz. 10:00. Przez Rynek przejedzie osiemdziesiąt pięknych, zabytkowych aut, które będą wjeżdżały do miasta rotacyjnie, w odstępach czasowych. Trasa przejazdu będzie przebiegała od ul. Wałbrzyskiej, przez ul. Stefana Żeromskiego, Rynek (jedno okrążenie, krótki postój, kolejne okrążenie), następnie ul. Mikołaja Kopernika i ul. Świdnicka.
W związku z organizacją wydarzenia zwracamy się z prośbą do mieszkańców oraz osób przyjezdnych o nieparkowanie aut na pierzei Rynku, naprzeciwko Ratusza. Od piątku godz. 19:00 do soboty, godz. 11:00, przejazd ta drogą będzie niemożliwy. Tego samego dnia zapraszamy na giełdę staroci, która odbędzie się w Rynku od godzin rannych do wczesnych godzin popołudniowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group