Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 675
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zaczarowany ogród w MDK

Poniedziałek, 6 czerwca 2022, 11:18
Aktualizacja: 11:19
Autor: red
Świebodzice: Zaczarowany ogród w MDK
Fot. UM Świebodzice
W tym roku Dzień Dziecka w Świebodzicach trwał dłużej, a to za sprawą wydarzenia Zaczarowany Ogród, które w czwartek (2 czerwca) odbyło się w ogrodzie MDK.

Przygotowany wspólnie przez Miejski Dom Kultury i Fundację z innej bajki festyn rodzinny obfitował w kolorowe atrakcje dla młodszych i nieco starszych uczestników. Na dzieci czekały dmuchańce, mnóstwo płynu do baniek mydlanych, mini szczudła, strefa relaksu, fotobudka, malowanie twarzy oraz stoisko z przekąskami.
Imprezę rozpoczęła Aneta Sterna zastępca dyrektora Miejskiego Domu Kultury, która przywitała serdecznie zebranych, wśród których był m.in. Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, następnie opowiedziała o czekających tego popołudnia atrakcjach. Wspomniała również początki współpracy z Fundacją z innej bajki, której Prezes Sylwia Łabuda była pomysłodawcą wydarzenia. Następnie na scenie wystąpili laureaci Przedszkolnego Festiwalu Piosenki Polskiej i uczestnicy sekcji pianina Katarzyny Lipert z MDK. Przysłowiową wisienką na torcie był występ Zespołu Czereśnie, który porwał do tańca dzieci i ich rodziców. Zarówno humory uczestników, jak i pogoda sprzyjały beztroskiej, rodzinnej zabawie. Wydarzenie zostało współfinansowane z budżetu Miasta Świebodzice.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group