Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj/Europa: Zagłosuj na Pawła Fajdka

Środa, 11 września 2013, 7:35
Autor: red.
Kraj/Europa: Zagłosuj na Pawła Fajdka
Fot. archiwum
Do 27 września można oddawać swoje głosy na Pawła Fajdka, który nominowany został do tytułu "Najlepszego Lekkoatlety Starego Kontynentu". Mistrz świata w rzucie młotem doceniony został przez Europejską Federację Lekkoatletyczną. O tym, czy były zawodnik klubu sportowego Zielony Dąb Żarów zostanie najlepszym lekkoatletą zadecydują internauci.

Wspólnie z żarowianinem o tytuł najlepszego lekkoatlety walczą również inni znani sportowcy. Wśród nich są: Robert Harting, Mo Farrah, Bohdan Bondarenko, Viteslav Vesely, Teddy Tamgho, Renauld Lavillenie, Robert Heffernan, Raphael Holzdeppe, Aleksandr Menkov, David Storl i Mehiedine Mehkissi-Benabbad.

Paweł Fajdek, który ma za sobą bardzo udany sezon może zostać najlepszym lekkoatletą. I choć, o ten tytuł walczy dużo konkurentów, 24-latek z Żarowa ma wielką szansę, aby za pośrednictwem swoich kibiców pokonać wszystkich rywali.

Głosy na Pawła Fajdka można oddawać za pośrednictwem facebookowej strony Europejskiej Federacji Lekkoatletycznej https://www.facebook.com/EuropeanAthletics Warunkiem udziału w sportowym plebiscycie jest "polubienie" tej witryny.

Olimpijski mistrz potrzebuje naszego wsparcia. Oddajmy na niego swój głos!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group