Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1015
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zagłosuj na Strzegom

Czwartek, 25 listopada 2021, 17:03
Autor: red
Strzegom: Zagłosuj na Strzegom
Fot. PAP
W środę 24 listopada ruszyło głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową darmowym konkursie "Inwestycja z perspektywą" na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej.

W gronie kandydatur jest strzegomska inwestycja:

Przebudowa i zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Grabiny i Starego Miasta w Strzegomiu wraz z renowacją zabytkowych murów obronnych".

Na stronie www.europapnews.pap.pl (na samym dole) uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie - po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów - lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą.

link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps

Do konkursu wpłynęło w sumie 158 zgłoszeń. Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką "Inwestycja z perspektywą", a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie.

Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group