Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zagrali piłkarze z klas B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 19 września 2011, 13:26
Aktualizacja: 13:30
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po raz kolejny w walce o ligowe punkty zaprezentowali się piłkarze występujący w najniższych klasach rozgrywkowych na naszym terenie – klasie B.

7. kolejka klasy B – świdnicka I grupa
Błękitni Komorów – Grom Panków 0:1
Herbapol Stanowice – Nysa Kłaczyna 2:1
Wierzbianka Wierzbna – Tęcza Bolesławice 1:5
Granit Rogoźnica – Płomień Dobromierz 5:2
LKS Wiśniowa – Zryw Łażany 2:1
Zieloni Mrowiny – Błyskawica Kalno 8:0
Orzeł Witoszów – LKS Piotrowice Świdnickie 1:2
Pauzował Wodospad Zastruże

1. Zieloni------------6 – 18 – 29:5
2. Zryw--------------7 – 16 – 20:8
3. Nysa--------------6 – 15 – 26:7
4. Wiśniowa---------6 – 15 – 20:9
5. Herbapol---------7 – 14 – 21:15
6. Granit-------------7 – 13 – 27:15
7. Tęcza-------------6 – 10 – 20:12
8. Grom--------------6 – 9 – 10:19
9. Wierzbianka------7 – 7 – 12:17
10. Piotrowice-------7 – 6 – 8:23
11. Błękitni-----------7 – 6 – 7:14
12. Wodospad-------6 – 4 – 8:20
13. Promień----------7 – 3 – 14:28
14. Orzeł-------------6 – 3 – 14:29
15. Błyskawica-------7 – 3 – 9:24

7. kolejka klasy B – świdnicka II grupa
LKS Gilów – Spółdzielca Marcinowice 3:0
Orzeł Piława Dolna – Dąb Mościsko 3:3
Boxmet Piskorzów – LKS Dobrocin 0:2
Ślężanka Tąpadła – Zryw Gola Świdnicka 2:1
Klubokawiarnia Roztocznik – Płomień Makowice 2:6
Sparta Ostroszowice – Piast Jaźwina 1:3
Sparta Oleszna – Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5:2
Pauzowała Zgoda Grodziszcze

1. Dobrocin----------7 – 17 – 23:6
2. Płomień-----------6 – 15 – 28:10
3. Piast---------------6 – 15 – 24:8
4. Zgoda-------------6 – 13 – 17:4
5. Orzeł--------------6 – 12 – 19:18
6. Boxmet-----------7 – 10 – 17:11
7. Dąb----------------7 – 10 – 13:12
8. Sparta Ol.--------6 – 10 – 18:11
9. Gilów--------------7 – 7 – 9:21
10. Sparta Ostr.-----6 – 7 – 16:10
11. Ślężanka---------7 – 6 – 11:30
12. Zryw--------------6 – 6 – 11:14
13. Klubokawiarnia--7 – 6 – 15:33
14. Piława Dolna-----7 – 4 – 17:29
15. Spółdzielca-------7 – 1 – 3:24

4. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Berit Głuszyca – Zdrój Jedlina-Zdrój 3:3
Gryf Burkatów – Górnik Nowe Miasto 0:2
KS Walim – Iskra Witków 2:3
Joker Jaczków – Husaria Grzędy 2:2
Victoria II Świebodzice – Grodno Zagórze Śląskie 4:2
Podgórze Wałbrzych – Płomyk Borówno 2:3
Pauzowali Zieloni Mokrzeszów

1. Victoria II------4 – 12 – 20:4
2. Iskra------------4 – 12 – 19:4
3. Husaria---------4 – 10 – 10:7
4. Zdrój------------3 – 7 – 14:6
5. Grodno----------4 – 6 – 14:13
6. Berit-------------4 – 4 – 10:9
7. Joker------------4 – 4 – 9:20
8. Górnik-----------4 – 4 – 7:10
9. Płomyk----------3 – 3 – 5:9
10. KS--------------4 – 3 – 8:8
11. Podgórze------3 – 3 – 8:10
12. Zieloni----------3 – 1 – 5:16
13. Gryf------------4 – 0 – 3:16

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group