Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zajęcia w wyremontowanej hali sportowej strzegomskiego LO

Wtorek, 25 września 2018, 9:33
Aktualizacja: 11:35
Autor: red
Strzegom: Zajęcia w wyremontowanej hali sportowej strzegomskiego LO
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Dobiega końca modernizacja hali sportowej LO. Nowy parkiet, okna, centralne ogrzewanie, nagrzewnice, prysznice, a także nowa aranżacja salki bokserskiej i salki fitness – to tylko część inwestycji, które zostały zrealizowane.

Modernizację najważniejszej części obiektu udało się dokończyć przed rozpoczęciem roku szkolnego, dlatego uczniowie, już od początku września, mają zajęcia wychowania fizycznego w budynku hali LO.

Na jednej z lekcji, na zaproszenie dyr. Tomasza Marczaka, pojawili się goście: Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz, Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, Wicestarosta Zygmunt Worsa oraz dyrektor Wydziału Inwestycji Łukasz Pełka. Była to świetna okazja do sprawdzenia funkcjonalności inwestycji, z której codziennie korzystają licealiści. Goście pokusili się nawet o kilka rzutów do kosza oraz strzałów na bramkę. W trakcie realizacji jest jeszcze wymiana pieca (z węglowego na gazowy) oraz renowacja sauny.
- Dziękuję serdecznie za realizację tak ważnej inwestycji, dzięki której licealiści mają idealne warunki do rozwijania swoich umiejętności i sportowych pasji - dodaje dyr. Tomasz Marczak.

Całkowita kwota inwestycji to ponad 400 000 zł. Środki pochodzą ze Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group