Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1020
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zakochaj się w Galerii Victoria!

Sobota, 16 lutego 2013, 9:21
Aktualizacja: 9:27
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Zakochaj się w Galerii Victoria!
Fot. organizatorzy
Już dzisiaj rozpoczyna się w Galerii Victoria wyjątkowy Walentynkowy Weekend, podczas którego mieszkańcy Wałbrzycha i regionu będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, a także wygrać romantyczny wyjazd dla dwojga oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Zakochane pary będą rywalizować w zaskakujących konkurencjach, a wszyscy ci, którzy poszukują życiowego partnera, będą mieli szansę, aby poznać kogoś interesującego. Walentynki w Galerii Victoria to bez wątpienia doskonała okazja do zabawy zarówno dla uczestników konkursów, jak i zgromadzonej w centrum handlowym publiczności.

-Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych, a także tych, którzy szukają swojej drugiej połowy na wyjątkowy Weekend Walentynkowy do Galerii Victoria, który odbędzie się w trzeci weekend lutego. Obiecujemy nie tylko wspaniałą zabawę, ale również mnóstwo atrakcyjnych nagród m.in. tygodniowy pobyt na greckiej wyspie Rodos dla dwóch osób czy romantyczne kolacje dla dwojga – powiedział Grzegorz Samczuk, dyrektor obiektu Galeria Victoria.

Podczas Walentynkowego Weekendu w Galerii Victoria, zakochane pary będą mogły spróbować swoich sił w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach, m.in. na najdłuższy pocałunek, na najpiękniejsze wyznanie miłosne (nagrodą będzie kolacja we dwoje), czy też na najzabawniejszą karykaturę. Romantyczna kolacja będzie również nagrodą w quizie „Jak dobrze znam swoją drugą połowę”. Z kolei mieszkańcy Wałbrzycha poszukujący swojej drugiej połowy będą mogli wziąć udział w tzw. szybkich randkach (ang. speed dating). W sobotę, o godzinie 16.00, uczestnicy gry będą mieli okazję, aby poprzez zabawę poznać nowe osoby, a przy odrobinie szczęścia znaleźć partnera na całe życie. Kluczowa w tej grze będzie umiejętność wywierania pozytywnego pierwszego wrażenia, gdyż jedna randka trwać będzie tylko 5 minut. Nagrodą dla najbardziej pasującej do siebie pary będzie wspólna kolacja.

Z pewnością dużym zainteresowaniem będzie się cieszyć także konkurs na najbardziej romantyczne zdjęcie. W sobotę w godzinach 12.00-18.00, zakochane pary będą mogły się wspólnie sfotografować w specjalnej fotokabinie. Następnie poszczególne zdjęcia będą rywalizować ze sobą w konkursie ogłoszonym na profilu Galerii Victoria w serwisie Facebook. Autorzy fotografii, która otrzyma największą liczbę głosów, wygrają nagrodę główną, czyli siedmiodniowy pobyt na malowniczej wyspie Rodos, ufundowany przez Biuro Podróży Itaka. Głosować będzie można do wtorku, do godz. 20.00, a w środę dowiemy się, kto otrzyma nagrodę główną.

W niedzielę natomiast o godzinie 19.00 odbędzie się wyjątkowe widowisko, podczas którego 100 par wypuści w niebo czerwone lampiony z miłosnymi życzeniami. Oprócz tego uczestnicy walentynkowych konkursów będą mogli wygrać trzydniowy pobyt w luksusowym hotelu Gołębiewski w Karpaczu wraz z romantyczną kolacją i możliwością korzystania z atrakcji znajdującego się tam parku wodnego, dwudniowy pobyt w hotelu Pałac Jugowice, zaproszenia do kręgielni dla dwojga, zaproszenia do Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc, a także słodkie upominki i nagrody pocieszenia. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymają róże.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group