Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 592
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zakochani w Świdnicy – jest już nowy album o Świdnicy

Wtorek, 21 czerwca 2011, 9:15
Aktualizacja: 15:30
Autor: GrA
Świdnica: Zakochani w Świdnicy – jest już nowy album o Świdnicy
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Na rynku wydawniczym pojawił się właśnie nowy album fotograficzny o Świdnicy. To miasto widziane oczami świdnickich fotografów od lat zakochanych w Świdnicy.

- Świdnicą łatwo się zauroczyć. Ba – można się w tym mieście zakochać i wracać tu często, albo...pozostać na zawsze – piszą wydawcy najnowszego albumu. - Przekonać się o ty można, spacerując tym razem nie po realnych zaułkach miasta, lecz zwiedzając je dzięki najlepszym fotografom, należącym do grona tych, którzy zakochali się w Świdnicy dawno temu.

Kolejne karty albumy odkrywają przed Czytelnikiem uroki miasta. Nie brakuje tu zdjęć najpiękniejszych świdnickich zabytków, projektów obiektów, które dopiero powstają, czy imprez, z których miasto słynie.

Album w nakładzie 2000 sztuk będzie dostępny jedynie w dwóch miejscach - Informacji Turystycznej w Rynku oraz w Sklep z dewocjonaliami przy świdnickiej Katedrze. Cena albumu to około 40 złotych.

Autorami zdjęć do albumu wydawnictwa Pik Group „Świdnica. Rynek z tradycjami” są: M. Barcicki, W. Bąkiewicz, D. Gdesz, D. Kobylański, S. Paliniewicz, A. Pawłowicz, T. Pietrzyk, B. Pytel, J. Olchawa, P. Tomczyk, M. Twardowski.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group