Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zaległa kara

Wtorek, 15 grudnia 2020, 13:32
Aktualizacja: Środa, 16 grudnia 2020, 8:34
Autor: red
Świdnica: Zaległa kara
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem pomimo posiadania zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego-Interwencyjno Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki Fiat Panda, którego sposób jazdy mógł wskazywać ze jest pod wpływem alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest trzeźwy. W trakcie dalszej interwencji, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna niejedno ma na sumieniu. 31-latek wsiadł za kierownice swojego samochodu pomimo aktywnego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Wyszło również na jaw, że jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.

W związku z zaistniałą sytuacją, 31-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie zacznie odbywać zaległą karę pozbawienia wolności.

A za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu, a tym samym niestosowanie się do jego wyroku odpowie przed Sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group