Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zamknięty przejazd na Granicznej

Wtorek, 11 września 2018, 7:01
Aktualizacja: 14:02
Autor: red
Od 17 września nie będzie dojazdu do ogrodów działkowych na Osiedlu Sudeckim od strony ulicy Granicznej w Świebodzicach.

Ma to związek z rozpoczęciem prac modernizacyjnych na tym przejeździe. Będzie on wyposażony w rogatki i sygnalizację świetlną, co bardzo poprawi bezpieczeństwo użytkowników. Przejazd będzie wyłączony z użycia do 26 września. W tym czasie dojazd do ogródków będzie możliwy od ulicy Świdnickiej, przez teren betoniarni.

Przypominamy, że do końca listopada mają się zakończyć prace przy modernizacji przejścia kolejowego w kierunku działek, od Osiedla Sudeckiego. Ono także zostanie wyposażone w sygnalizację świetlną oraz rogatki, co bardzo poprawi bezpieczeństwo. Zresztą właśnie o poprawę bezpieczeństwa na tym przejściu wnioskowali do burmistrza działkowcy. Po modernizacji przejście będzie bardziej funkcjonalne i bezpieczne. Będzie tu można przejechać rowerem czy niedużym wózkiem, którym przywozimy np. owoce z ogrodów. Natomiast przejazd kolejowy dla samochodów będzie wyłącznie od ulicy Granicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group