Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1132
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zamontują monitoring

Piątek, 12 marca 2021, 11:49
Autor: red
Żarów: Zamontują monitoring
Fot. UM Żarów
Na terenie miasta w tym roku zostaną zainstalowane kolejne kamery. System monitoringu na terenie miasta jest systematycznie rozbudowywany, a kamery są umieszczone w miejscach zaproponowanych przez mieszkańców, radnych Rady Miejskiej oraz funkcjonariuszy policji.

Zachęcamy, aby tym razem lokalizację kolejnych nowych kamer wybrali również nasi mieszkańcy.

- Bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nas najważniejsze, dlatego planujemy w tym roku uruchomić kolejne środki finansowe, aby zakupić kolejne nowe kamery do naszego miasta.

Chcemy rozbudować naszą sieć monitoringu. W celu wytypowania miejsc objętych monitoringiem przeprowadzimy konsultacje z policją. Zachęcamy także mieszkańców Żarowa do wskazania, które jeszcze miejsca w mieście należałoby objąć monitoringiem. Znaczący wpływ na lokalizację kamer będą miały dla nas opinie mieszkańców – mówi zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Kamery są także zainstalowane we wszystkich wsiach gminy Żarów. Rejestrują obraz w miejscach wytypowanych głównie przez samych mieszkańców.

Zachęcamy mieszkańców do podzielenia się własnymi pomysłami. Swoje propozycje dotyczące lokalizacji monitoringu w Żarowie można zgłaszać na adres mailowy m.pawlik@um.zarow.pl albo pisać bezpośrednio w komentarzach na Facebooku Gmina Żarów pod postem dotyczącym tego tematu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group