Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1487
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Zapasy narkotyków

Czwartek, 11 lutego 2021, 9:00
Aktualizacja: 10:01
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Zapasy narkotyków
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno–Patrolowego świdnickiej komendy zatrzymali 24–letniego kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie zapas narkotyków.

9 lutego w godzinach nocnych policjanci patrolujący rejon miasta Jaworzyny Śląskiej zauważyli samochód osobowy marki Opel Atra. Styl jazdy kierującego mógł wskazywać, iż może kierować w stanie nietrzeźwości. Po zatrzymaniu, okazało się że 24-letni kierujący jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych.

Ale jak się okazało to nie jedyne co mężczyzna miał na sumieniu….. policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie susz koloru brunatno-zielonego, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że zabezpieczony susz to marihuana.

Łącznie zabezpieczono kilka porcji tego narkotyku.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group