Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zapisy jeszcze tylko miesiąc

Czwartek, 29 września 2011, 8:40
Aktualizacja: 8:43
Autor: red.
Świdnica: Zapisy jeszcze tylko miesiąc
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tylko do końca października trwają zapisy na listę subskrypcyjną Encyklopedii Świdnicy.

Encyklopedia Świdnicy to niepowtarzalny projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o dziejach Świdnicy, wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą.

Podobnie, jak popularny w latach dziewięćdziesiątych "Świat Wiedzy", Encyklopedia Świdnicy będzie składała się z segregatorów podzielonych tematycznie według rozdziałów Encyklopedii. Segregatory wypełnią się kartami, tworzonymi na bieżąco przez powołany do tego celu Zespół Redakcyjny oraz chętnych świdniczan (w porozumieniu z Zespołem Redakcyjnym).

Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną do 31 października 2011 r., będą mogły nieodpłatnie odbierać kolejne karty encyklopedii co kilka miesięcy, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Franciszkańska 18, w Czytelni Naukowej na I piętrze (tel. kontaktowy 74/ 640 09 37 lub 39).

Pierwsza część publikacji będzie do odbioru już w grudniu. A wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej, w Czytelni Naukowej na I piętrze. Serdecznie zapraszamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group