Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 554
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Zapraszamy na Dni Jaworzyny Śląskiej 2018

Poniedziałek, 4 czerwca 2018, 7:08
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Zapraszamy na Dni Jaworzyny Śląskiej 2018
Fot. organizatorzy
W tym roku obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbędą się w dniach 8 i 9 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

Pierwszy dzień, co staje się już tradycją tej imprezy wypełni nam muzyka disco polo. Występy estradowe rozpoczniemy o godzinie 18:00 koncertem „Dj Disco MC Polo”. Następnie na scenie ze swoimi programami wystąpią „Nowator” oraz „Julia Jaroszewska”. W międzyczasie na estradzie zaprezentuje się zespół taneczny „Fart”. Wieczorem, około godziny 21:30 wystąpi największa atrakcja – zespół „Piękni i młodzi”. Dla złaknionych mocnych wrażeń odbędzie się też zabawa taneczna z „Fat Beat DJ’s Team”, która potrwa do godziny 1:00 w nocy.

Drugi dzień imprezy tradycyjnie rozpoczniemy występami lokalnych artystów. O godzinie 16.00 rozpocznie się koncert laureatów nagrodzonych w III Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej, wystąpi także zespół „Jaworzynianie”. W międzyczasie zaprosimy dzieci i młodzież do różnych zabaw i konkursów. O godzinie 19:20 na scenie zaprezentuje się Ada Maksymowicz. O 21:30, jako gwiazda wieczoru, w programie „Virgin” wystąpi na estradzie Dorota Rabczewska, czyli dobrze znana wszystkim „Doda”. Na zakończenie tegorocznych Dni Jaworzyny Śląskiej odbędzie się zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, która potrwa do godziny 24.00.

Podczas obu dni, zarówno w piątek jak i w sobotę na terenie Stadionu Miejskiego będzie funkcjonować wesołe miasteczko z urządzeniami rozrywkowymi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group