Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Zapraszamy na „Dni Jaworzyny Śląskiej”

Środa, 7 czerwca 2017, 7:27
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Zapraszamy na „Dni Jaworzyny Śląskiej”
Fot. organizatorzy
W tym roku obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbędą się 10 i 11 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

Muzyczne atrakcje rozpocznie Kris, który swoim występem przypomni mieszkańcom Jaworzyny Śląskiej największe disopolowe hity. Atrakcją sobotniego wieczoru będzie koncert zespołu „Boys” czyli klasyka muzyki disco polo na czele z Marcinem Millerem. Na sobotę zaplanowana jest także zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, która potrwa do godziny 24.00.

W niedzielę na scenie będzie dominowała muzyka rockowa. Zaprezentują się zespoły pochodzące z Jaworzyny Śląskiej: „Supernowa” oraz „BarRock”, a gwiazdą wieczoru będzie zespół „Łzy”.

Na niedzielne popołudnie tradycyjnie zaplanowano również występy lokalnych artystów. O godzinie 16.00 odbędzie się koncert laureatów nagrodzonych w II Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej, wystąpi także Formacja taneczna „Fart” oraz zespół „Jaworzynianie”. Dużą atrakcją dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy będzie pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaworzyny Śląskiej. Podczas tegorocznych dni miasta nie zabraknie oczywiście animacji dla dzieci (blok zabaw i konkursów przygotowanych przez Klub Młodzieżowy w sobotę od godz.16.00), wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz doskonałego kateringu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group