Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zaproszenia na FAF już w tę sobotę

Piątek, 29 września 2017, 9:04
Autor: red
Świebodzice: Zaproszenia na FAF już w tę sobotę
Fot. UM Świebodzice
Niespełna trzy tygodnie pozostały do największego wydarzenia kulturalnego w Świebodzicach – 6. Festiwalu Aktorstwa Filmowego.

15 i 16 października świebodzicka publiczność będzie mogła zobaczyć takie gwiazdy, jak Anna Samusionek, Olgierd Łukaszewicz, Jan Nowicki czy Bogusław Linda. Wystąpi także młody aktor Hubert Kułacz, który zaprezentuje monodram oraz zaprosi na warsztaty młodzież. Anna Samusionek spotka się dodatkowo z przedszkolakami.

Aktorzy zaprezentują monodramy i spektakle, będzie także promocja książki Jana Nowickiego „Białe Walce” oraz spotkania i rozmowy z naszymi wyjątkowymi gośćmi. Świebodziczanie będą mogli także otrzymać pamiątkowe autografy i zdjęcia.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, należy jedynie odebrać zaproszenie.

Możliwość ku temu będzie już w najbliższą sobotę, 30 września. Zaproszenia będą wydawane w godzinach 15:00-18:00 na parterze ratusza miejskiego.

Ponieważ chcemy umożliwić dostęp do wydarzeń jak najszerszemu gronu widzów, w sobotę będzie można otrzymać maksymalnie dwa zaproszenia – na to samo spotkanie lub na różne. Jeśli zaproszenia nie zostaną rozdysponowane w całości, po kolejne będzie się można zgłaszać w przyszłym tygodniu do Wydziału Promocji UM, ul. Żeromskiego 27, tel. 74 666 95 71.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group