Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zaproszenie na dożynki

Poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 15:10
Autor: red
Żarów: Zaproszenie na dożynki
Fot. organizatorzy
Marta Wądołowska i Wojciech Wiącek będą pełnić funkcję starostów podczas tegorocznych dożynek gminnych, które odbędą się w niedzielę, 11 września na żarowskim targowisku.

Oboje są zaszczyceni, że będą reprezentować swoje miejscowości Mielęcin i Mikoszową. Pani Marta to mieszkanka Mikoszowej, w latach 2011-2019 pełniła funkcję sołtysa, a obecnie aktywnie działa w Radzie Sołeckiej. Z kolei Pan Wojciech to aktywny rolnik, który wspólnie z małżonką Edytą prowadzi gospodarstwo rolne w Mielęcinie. Aktywnie angażuje się w przedsięwzięcia organizowane na terenie naszej gminy oraz w życie lokalnej społeczności swojej wsi.

Przed wiekami wielkim honorem było zostanie starostą dożynek. To zaszczytne miano przypadało osobom, które cieszyły się ogromnym szacunkiem na wsi, podziwiano ich za całokształt pracy na roli oraz zaangażowanie w czasie żniw.

Starostowie Marta Wądołowska i Wojciech Wiącek serdecznie zapraszają na tegoroczne dożynki gminne do Żarowa. Przygotowaliśmy dla Państwa krótki materiał filmowy, w którym główną role grają Pani Marta i Pan Wojciech, którzy zapraszają wszystkich na dożynki. Zachęcamy do obejrzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group