Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 798
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów na rowerach

Czwartek, 26 marca 2015, 12:21
Aktualizacja: 15:13
Autor: red.
Żarów: Żarów na rowerach
Fot. UM Żarów
Ciekawy happening rowerowy przygotowała dla mieszkańców Żarowa grupa amatorów dwóch kółek. A wszystko po to, aby zaakcentować pierwszy dzień wiosny. Składaki, damki, górale, kolażówki w sobotę, 21 marca przejechały wspólnie trasę od Stawu Miejskiego w Żarowie, w kierunku Wostówki, potem "Kamyki", przez Mrowiny i Strefę aż do placu przy Stadionie Sportowym.

Przejazd zakończył się na żarowskim Stadionie Sportowym, gdzie na wszystkich uczestników czekało ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. - Ponad 80 osób wzięło udział w rowerowym przejeździe, którym uczciliśmy pierwszy dzień wiosny. Oznacza to, że jest grupa w naszym mieście pozytywnie zakręcona w temacie rowerowym. Będziemy wdzięczni za opinie na temat organizowanych przez nas rowerowych spotkań. W jakich obszarach możemy się jeszcze poprawić? Co ulepszyć lub zmienić? Każda opinia jest dla nas ważna i serdecznie za nie dziękujemy - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym Rowerowy Żarów.

To już druga taka akcja zorganizowana przez aktywnych mieszkańców Żarowa. I z pewnością nie ostatnia. Jak zapowiadają, już w maju w Żarowie znów wystartuje radosny przejazd rowerami.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group