Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 600
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów: Najlepsi sportowcy 2015 roku

Środa, 27 stycznia 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Żarów: Żarów: Najlepsi sportowcy 2015 roku
Fot. www.um.zarow.pl
Są utalentowani i pełni samozaparcia. Ich największą pasją jest sport i to w tej dyscyplinie odnoszą znaczące sukcesy. Swoją postawą udowadniają, że dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy można dojść do pełni sukcesu. Najlepsi zawodnicy, trenerzy i działacze sportowi podczas spotkania noworocznego w piątek, 22 stycznia zostali nagrodzeni i otrzymali odznaczenia "Sportowych Indywidualności gminy Żarów".

Za wybitne osiągnięcia sportowe burmistrz Leszek Michalak uhonorował w tym roku Pawła Fajdka w kategorii zawodowiec, Paulinę Kądziołka w kategorii zawodnik amator senior, Oliwera Hanca w kategorii zawodnik amator junior oraz Ewelinę Blusiewicz w kategorii trener. Nagrodę specjalną "Zasłużony dla żarowskiego sportu" otrzymali Jolanta Kumor i Jacek Kaletowski. - Efekty Waszej pracy przynoszą radość mieszkańcom naszej gminy, ale również budzą nadzieję i inspirują młodych sportowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem sportu. Doceniamy Wasz talent, ciężką pracę, odwagę i wolę dobrego współzawodnictwa. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych wspaniałych wyników - gratulowali laureatom burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny, Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu i Kazimierz Bordulak przewodniczący Rady Sportu.

Była to już trzecia edycja sportowego konkursu na "Sportowe Indywidualności gminy Żarów". W tym roku, oprócz nagród i odznaczeń burmistrz Leszek Michalak podziękował również tym sportowcom, których zasługi są równie duże, a decyzją przedstawicieli kapituły plebiscytu nie otrzymali tytułu najlepszych sportowców. Podziękowania trafiły do Martyny Janaszek zawodniczki judo, Adriana Oleksiuk i Zuzanny Oleksiuk reprezentantów judo i Aleksandry Buchowskiej zawodniczki piłki ręcznej. W tym roku burmistrz Leszek Michalak za wybitne osiągnięcia sportowe nagrodził także studentów z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dwa tytuły honorowe przyznał również Artur Adamek dyrektor żarowskiego Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Pierwszy z nich powędrował do firmy Daicel Safety Systems Europa za wspieranie imprez i przedsięwzięć organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu. Nagrodę w imieniu firmy odbierała Dominika Ciara. Drugi honorowy tytuł otrzymali Andrzej Borowski i Robert Kowalczyk, którzy wspierają finansowo klub UKS PCO Volley Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group